„Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma”

Herbamedicus Sp. z o. o. Dobrą Marką 2016 w kategorii Naturalne Maści i Preparaty Lecznicze! Tytuł został przyznany przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita na podstawie badań preferencji konsumentów i rozpoznawalności marki.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015

Na podstawie ogólnopolskich badań konsumenckich marka HERBAMEDICUS zajęła III miejsce w kategorii 'preparaty medycyny naturalanej' w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015, uzyskując tym samym możliwość otrzymania godła KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015.

Zdobyliśmy wyróżnienie „Skrzydła Biznesu 2014”

„Skrzydła Biznesu”   to wyróżnienie dla przedsiębiorców, którzy dzięki swej pracy i inicjatywie skutecznie bronią pozycji rynkowej i wciąż poszukują nowych rozwiązań umożliwiających nieustanny rozwój. Organizatorem i pomysłodawcą rankingu był wydawca "Dziennika Gazety Prawnej" INFOR Biznes Sp. z o.o..  Honorowy patronat nad projektem objęło Ministerstwo Gospodarki.

Zdobyliśmy e-Gazele biznesu

Powstał ranking najbardziej dynamicznych firm e-commerce w Polsce. Zestawienie pod nazwą e-Gazele Biznesu ...

Czy chętnie uprawiasz sport?

Spróbuj naszej nowej Końskiej maści SPORT, która jest przeznaczona dla wszystkich fizycznie aktywnych osób bez różnicy generacji.

Czy masz problemy z cellulitem?

Balsam cynamonowy jest unikalnym preparatem masażowym, który pomaga zwalczać oznaki cellulitu.

Vilnius Challenge 2014

Dzięki naszemu ważnemu partnerowi handlowemu na Litwie, w ostatni weekend odbył się w Wilnie prestiżowy wyścig przygodowy Vilnius Challenge 2014.

Informacje o projekcie

Firma Herbamedicus  Sp. z o.o podpisała umowę na realizację projektu WND–POIG.08.02.00-10-084/13 pn. „Wdrożenie innowacyjnego systemu klasy B2B wspierającego procesy przedsiębiorstwa zajmującego się dystrybucją i handlem naturalnymi preparatami” współfinansowanego ze środków działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 -2013.

Nowość na polskim rynku

W zeszłym tygodniu wprowadziliśmy na polski rynek kolejny produkt ziołowy, noszący nazwę „Čertův dráp“ („Czarci pazur“). Produkt zawiera korzeń czarciego pazura (Harpagophytum procumbens), który opisywany jest jako roślina o działaniu przeciwzapalnym, przeciwreumatycznym, przeciwbólowym, uspokajającym i moczopędnym.

Herbamedicus w mediach

Drodzy przyjaciele firmy Herbamedicus. Pragniemy poinformować Państwa o nowej zakładce naszej strony o nazwie MEDIA.

Plastry rozgrzewające

Plastry rozgrzewające samoprzylepne z kasztanem Herbalex pomagają przy dolegliwościach mięśni pleców i kręgosłupa, głównie w odcinku lędźwiowym i szyjnym.

Nowy produkt - ziołowe pastylki

W tym tygodniu na polski rynek wchodzi nowy produkt od Herbamedicus - ziołowe pastylki na gardło i kaszel z miodem i cytryną, tymiankiem, szałwią i innymi ziołami.

Czytaj więcej...

Nowy produkt - Panthenol Plus Milk

W tym tygodniu na polski rynek wchodzi nowy produkt od Herbamedicus - Panthenol Plus Milk, regenerujące i łagodzące mleczko, będące efektywną kombinacją ziół i 11% panthenolu.

Czytaj więcej...

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013

Miło nam poinformować, że Herbamedicus Polska otrzymał dyplom KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013 w kategorii „Preparaty medycyny naturalnej”.

Szwajcarska Końska maść Herbamedicus

Szwajcarska Końska maść Herbamedicus w saszetkach o zawartości 30 ml  

UNICATUM Chondro

Balsam torfowy UNICATUM Chondro został stworzony na podstawie tradycyjnej receptury o potwierdzonym działaniu jako kosmetyk wspomagający wymagającą codzienną pielęgnację.

Borsucza maść Herbamedicus

Borsucza maść na lepsze oddychanie.

Maść z konopi Forte Herbamedicus

Maść z konopi Forte Herbamedicus -łagodzi i regeneruje

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2016

Z radością chcielibyśmy Państwa poinformować, że Nasza Firma Herbamedicus Polska głosami konsumentów uzyskała II. miejsce w kategorii “PREPARATYMEDYCYNY NATURALNEJ” w programie „KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2016”. Uzyskaliśmy tym samym srebrne godło KONSUMENCKI LIDERJAKOŚCI 2016!

Złote godło Laur Eksperta 2016/2017

Z radością chcielibyśmy Państwa poinformować, że Nasza Firma Herbamedicus Polska głosami ekspertów w II edycji Konkursu “Laur Eksperta” uzyskała złote godło LAUR EKSPERTA 2016/2017 za produkt Olej kokosowy z konopiami.