Dobre rozwiązanie na kaszel? To możliwe

Wyróżnia się różne rodzaje kaszlu:

Suchy kaszel objawia się w postaci suchych błon śluzowych i ostrego bólu, który mu towarzyszy.

Chrapliwy kaszel. Powstaje najczęściej wskutek szybkiego ochłodzenia i charakterystyczne są dla niego zmiany głosu, tzw. „chrupka“ i trudności z oddychaniem.

Kolejny rodzaj kaszlu pojawia się w postaci napadów - to znaczy, że kaszlesz tak szybko, że nie wystarcza Ci oddechu, a twarz robi się czerwona. Kaszel ten pojawia się zazwyczaj w nocy, kiedy ciało znajduje się w pozycji leżącej na plecach.

Na różne rodzaje kaszlu pomoże nowy produkt firmy Herbamedicus o nazwie BORSUCZA MAŚĆ. Jest to unikalny preparat ziołowy, którego działanie zastępuje dobroczynne działanie niedostępnego smalcu z borsuka. W tradycyjnej medycynie ludowej smalec z borsuka był używany jako balsam na piersi dla lepszego leczenia kaszlu przy grypie i przeziębieniu. Preparat zawiera harmonijnie wyważoną mieszankę 20 rodzajów ekstraktów ziołowych (olej słonecznikowy, mięta, sosna, eukaliptus, jałowiec itp.) w ekologicznym maśle kokosowym.

Stosowanie Borsucze maści:

  • ma korzystny wpływ na problemy z oddychaniem,
  • pomaga w udrożnieniu dróg oddechowych
  • zwiększa ukrwienie skóry w miejscu aplikacji,
  • pomaga rozluźnić mięśnie zmęczone kaszlem.

Borsucza maść nadaje się do wcierania i masażu w obszarze klatki piersiowej, szyi, karku, pleców, ewentualnie czoła i skroni. Borsućza maść to produkt wyprodukowany z naturalnych składników, który można stosować długoterminowo.

Oczywiście w leczeniu kaszlu nie wolno zapominać o kilka zasadach, znanych już przez nasze babcie. Chodzi przede wszystkim o przyjmowanie witamin i odpowiedniej ilości płynów. Należy również wypoczywać.